Eskalon Konjufca, Bekë Berishës: Shuj, rri aty, mos fol…

Ministri i Jashtëm dhe Diasporës, Glauk Konjufca është ndërprerë nga deputeti i AAK-së, Bekë Berisha, për pak momente derisa fliste në foltoren e Kuvendit.

Mirëpo, numri dy i Vetëvendosjes s’ka duruar duke i thënë që mos ta ndërpresë.

“Ani Beka po fol për diktaturë, shuj Bekë rri aty, mos fol”, ka thënë ai. /Indeksonline/