Eskalon Mozzik: Ku k*** jom more?

Reperi i njohur shqiptar, Mozzik, momentalisht është duke qëndruar në Dubai bashkë me Loredanën.

Së fundmi, ai ka publikuar disa fotografi nga atje me flamurin e UÇK-së, me këtë rast ka uruar edhe 13 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë.

Nuk vonoi shumë, Mozzik publikoi pamje të shkretëtirës së Dubait dhe befasoi ndjekësit me mbishkrimin.

“Ku k*** jom more?”, shkroi ai.

Kujtojmë se, me fotot e tij të fundit ai ka konfirmuar bashkimin e tij me Loredanën./Blic/