Web Analytics
BallinaSHOWBIZEvi tani edhe më pranë Kledit…

Evi tani edhe më pranë Kledit…

Evi Reçi duket se po shijon në heshtje dhe pa shumë zhurmë lidhjen e saj me modelin, Kledi Hysin.

Ish banori i Big Brother ka hapur një biznes të ri dhe mesa duket partnerja e tij është i pari personazh publik që ka reklamuar produktet e partnerit të saj.

Pak javë më parë ajo dhe Kledi u fotografuan në një nga baret e Tiranës në prani të tij dhe dukeshin më perfekt se kurrë, nga ana tjetër përsa i përket muzikës ajo ka publikuar këngën e saj të re “Play the violin”.

Ndërsa në shtator nuk do ta shohim më në drejtimin e programit të pasdites në Vizion Plus./Kryefjala/

Rrjetet Sociale

630,452FansaPëlqeje
28,208NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit