“Falënderimi i takon Zotit”, Goldi i lumtur me gruan dhe djalin

Me datën 28 nëntor të vitit 2020, reperi shqiptar Gold Ag u bë baba për herë të parë.

Ai me gruan kanë vendosur që të mos zbulojnë portretin e djalit, duke mbajtur të fshehtë akoma.

Për këtë ndjenjë të veçantë, Goldin e çdo intervistë e çdo publikim shprehet falënderues ndaj Zotit.

Edhe sot, duke publikuar një fotografi të bukur familjar, fsheh profilin e djalit duke e mbajtur në krahë, ai shkroi: Falenderimi i takon Zotit, foto kjo e cila mori shumë pëlqime brenda pak minutave./indeksonline