Web Analytics
BallinaSHOWBIZFalënderuese për çatinë mbi kokë: Dafina e emocionuar për vitin 2023

Falënderuese për çatinë mbi kokë: Dafina e emocionuar për vitin 2023

Dafina Zeqiri duke qenë gjithmonë aktive me poza të njëpasnjëshme në rrjete sociale, nuk mungon edhe në mediet rozë.

Ajo sot ndau nje imazh te ri ne llogarine e saj ne Instagram.

Edhe këtë vit këngëtarja Dafina Zeqiri, po e përmbyll me shumë suksese.

Arritjet e saj në botën muzikore vetëm po shtohen.

E ajo ka një falënderim të veçantë për familjen dhe të gjithë mbështetësit.

Këtë e bëri së fundmi përmes një statusi në InstaStory të profilit të saj zyrtarë në Instagram.

Artistja e shumë hiteve ka shkruar se është përplot emocione për shumë projekte të reja që do të sjell edhe në vitin e ri 2023. /Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit