Familja Fejzullahu me luks të tepruar, Ermali publikon pamje brenda dhe jashtë shtëpisë luksoze

Këngëtari, Ermal Fejzullahu njihet për jetën e tij luksoze që e jeton.

Ai publikon postime të shumta në rrjete sociale nga përditshmëria e tij, qoftë me familje apo me shoqëri.

Së fundi, në Instagram ka publikuar video brenda shtëpisë e cila po duhet tejet bukur.

Artisti kosovar, ka një numër ndjekësish në rrjete sociale dhe ndan me ta postime të shumta kësaj herë ka publikuar pamje nga shtëpia brenda dhe jashtë.

Ndryshe, Ermal Fejzullahu së fundi përkrahi idenë e mbajtjes së protestes për mbajtjen e dasmave, ahengjeve dhe mbrëmjeve muzikore.