Web Analytics

Familjarët kundër lidhjes së Romeos dhe Heidit, ky veprim i tregon të gjitha

Botuar nga: InfoKosova

Romeo dhe Heidi janë ndër çiftet më të preferuara dhe të komentuara nga publiku.

Romanca e tyre ka filluar brenda “BBVA”, edhe pse tani po përjetojnë një krizë në lidhje.

Ndonëse janë të ndarë dashuria e tyre reflekton përtej asaj që ata dëshirojnë të fshehin.

Duket se lidhjen e tyre nuk po e përkrahin as familjarët, kështu aluduan ndjekësit pasi Romeo dhe Heidi nuk po ndjekin njëri tjetrin në Instagram, e rrjetet sociale menaxhohen nga familjarët.

Shiko fotot:

Të FUNDIT