Web Analytics
BallinaSHOWBIZFamilje kaq e bukur, Xhensila dhe Besi me vajzën pranë pemës së...

Familje kaq e bukur, Xhensila dhe Besi me vajzën pranë pemës së vitit të ri

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku jane nje nga ciftet e te komentuara te showbizit shqiptar.

Ata nuk njihen per skandale, por gjithmone tregojne raportet e shkelqyeshme qe kane mes vete.

Ata shpesh sjellin imazhe nga perditshmeria e tyre.

Se fundmi ata kanë sjellë imazhin e ri familjar.

Çifti kanë pozuar pranë pemës së vitit të ri derisa në krahë kanë vogëlushen e tyre, vajzën e vetme, Ajka.

Familje e lumtur me buzëqeshje në fytyrë dukej se e kishin shijuar foto sesionin.

”Jeta është e shkurtër, kaloni me familjen tuaj, qeshni dhe ndjehuni të dashuruar.”, kishte shkruar këngëtarja në mbishkrim. /Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit