Web Analytics

Fansat bënë bashkë Elvanën dhe Flor Mumajesin në një postim! Reagimi i papritur i këngëtares!

Botuar nga: InfoKosova

Historia e Elvanës dhe Florit (e pakonfirmuar kurrë zyrtarisht nga dyshja) ende sot mbetet një histori dashurie e pamundur, por shumë e dashur për publikun shqiptar.

Edhe pse kanë kaluar shumë vite qëkur dyshja përflitej gjerësisht në rrjet për një histori dashurie, ende sot rrjeti ka po të njëjtin interes për ta.

Kështu, fansat e dyshes përgatitën një video të edituar për Elvanën dhe Florin të cilën e postuan në Instastory, ndërsa vet Elvana e ka pëlqyer postimin.

Kaq u desh që ky veprim i Elvanës të bëhej viral në rrjet ndërsa komentet kanë qenë ‘unanime’ që shohin Elvanën dhe Florin si çiftin perfekt.

Shiko foton:

Të FUNDIT