Web Analytics
BallinaUncategorizedFansat e kapin mat Antonelen, e "sos" fotoshopin

Fansat e kapin mat Antonelen, e “sos” fotoshopin

Antonela ka rënë pre e fansave ditën e sotme.

Ajo ka publikuar një fotografi mjaftë të nxehtë, shkruan InfoKosova,.

Edhe pse ajo u sigurua të duket superseksi, fansat e kapen detajin se Antonela ka përdorur fotoshop për të zvogëluar belin.

Shiko fotografinë më poshtë dhe binduni./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit