Web Analytics
BallinaUncategorizedFansat i bëjnë këtë surprizë të bukur Bora Zemanit

Fansat i bëjnë këtë surprizë të bukur Bora Zemanit

Bora Zemani është një nga imazhet më të dashura e më simpatike që publiku i hasë në ekran.

Ajo, prezanton programin tejet popullor “Përputhen”, që vazhdon të jetë në transmetim dhe si gjithmonë tejet i ndjekur.

Ka shumë faqe në Instagram me emrin e Bores, profile këto të hapura nga fansat e zjartë të prezantueses.

Fansat këto dy ditë e kanë befasuar këndshëm prezantuesen duke ja shkruar emrin në borë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit