Web Analytics

Fansat i shohin Getinjon e Vivienin bashkë

Rep artisti Getinjo dhe modelja nga Shqiperia, Vivien Thano, e jetuan bashkë një eksperiencë të bujshme televizive.

Ata, u takuan e dashuruan në “Big Brother VIP Kosova”.

Lidhja e tyre vazhdoj për pak kohe edhe jashtë formatit.

Siç u bë e ditur, çifti shpejtë i ndanë rrugët e tyre, e fansat ende i duan dhe i shohin bashkë.

Ka shumë faqe me emrat e tyre, ku inkurajohet bashkimi i ish çiftit të njohur. Se a mund të ndodh kjo, mbetet për tu parë./kosovarja

Nga rubrika