Fansat ia portretizojnë si “dedikim” Ledrit këngën e fundit të Dafina Zeqirit

Para disa ditësh artistja shqiptare, Dafina Zeqiri ka lansuar projektin e ri muzikor.

‘Dhimbje Dhimbje’ u pëlqye mjaft shumë nga publiku, ku përveç pëlqimit kjo këngë u portretizua si “dedikim” ndaj Ledrit.

Në ‘Tik-Tok’ fansat publikuan video të shumta të dyshes ku në sfond dëgjohej projekti i fundit i muzikor i Daffyt.

Këto editime kanë arritur mijëra pëlqime dhe komente nga fansat e dyshes./insajderi