Fansat po i thonë pse nuk po poston foto, Remzia për ta sjell pamje nga karantina

Remzie Osmani edhe pse në karantinë si krejt populli, ka vendos që për fansat e saj të shumtë që po i kërkojnë fotografi, të sjell një sonte.

Remzia ka postuar një fotografi ku shihet në formë shumë të mirë, shkruan “InfoKosova”.

Ani pse në karantinë dhe e mbyllur vetëm në shtëpi, Remzia duket mjaftë e lumtur, madje dhe reflekton shumë pozitive pamja e saj.

E me anë të kësaj paraqitjeje, Remzia tregon se shumë fansa të saj po i kërkojnë që Osmani të publikon pamje./InfoKosova/