Web Analytics
BallinaUncategorizedFationi i “Për’puthen”, tregon të vërteten mes tij dhe Trejsi Sejdinit

Fationi i “Për’puthen”, tregon të vërteten mes tij dhe Trejsi Sejdinit

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Fation Kuqari, nuk arriti të gjente dashurinë brenda programit dhe vendosi të largohet para disa javësh.

Fationi u shpreh se kishte menduar prej kohësh të linte programin dhe se nuk mund të vazhdonte më tej.

Mirëpo menjëherë pas emisionit të gjithëve ju tërhoqi vëmendjen një lidhje e ngushtë mes tij dhe Fifit.

Pasi dyshja u shfaqën bashkë në rrjete sociale, por më vonë u zbulua se ata do të bashkëpunonin me njëri-tjetrin për këngën e re të Fifit dhe se nuk kishte diçka më shumë.

Ai i bëri një koment modeles Trejsi Sejdini në Instagram dhe të gjithë filluan të dyshonin se mund të ketë mes tyre diçka.

Fationi i shkroi Trejsit “O fëmijë i llastuar“, ndërsa ajo ia ktheu: “Bebwwww praa“.

Mirëpo dhe me Trejsin këto nuk kanë qenë asgje, sepse Fationi ka treguar se e ka thjesht mikeshë të mirë.

Ai është shprehur se si Fifin dhe Trejsin i ka shoqe, pavarësisht se njerëzit nuk e besojnë, ndaj ai i ka lënë të lirë të gjithë të mendojnë çfarë të duan për marrëdhënien që ka me dy vajzat e njohura.

I kam të dyja shumë mikesha.

Unë të them dhe po dhe jo, ti prap do dyshosh, unë them i kam mikesha, mendo ç’të duash, unë mund të them që e kam dhe të dashur ose grua, ose diçka tjetër, ti prap do dyshosh”, u shpreh Fationi./Express/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit