Web Analytics

Fationi zbulon ‘sekretet’ e Meritonit: Ka qenë i lidhur me…

Botuar nga: InfoKosova

Gjatë një bisede me Rike Roçin dhe Sara Karajn, Fation Kuqari ofendon Meriton Mjekiqin duke i thënë “legen”.

Ai po komentonte debatin që moderatori pati me Erjola Doçin, ku la të nënkuptohej se ata kanë flirtuar me njëri-tjetrin.

Fationi: Ai legeni e la të nënkuptohej sikur ajo e kishte ngacmuar kastile.

Por ai legeni ka qenë me shoqen e ngushtë i lidhur jashtë.

E kupton si dukesh si plehrë? E bënte qëllimisht, ai është legen, duhet të dalë jashtë.

Fationi: Ai është legen, të njëjtën gjë ka bërë edhe me ty.

Po me ty është tjetër gjë.

Po ai është ligen dhe do ta kuptoni shumë qartë.

Rike: Si është tjetër gjë, ajo që më përmendi ai.

Të FUNDIT