Fatmir Muçolli: Behxhet Pacollin e shpëtova. Ja kush tentoi ta privoj nga jeta!

Hipnoterapeisti Fatmir Mucolli ishte mysafir në emisionin Kojshia Show ku ka rrëfyer një gjarje tejet interesante.

Ai zbuloi se si deshen ta privojn nga jeta Behxhet Pacollin dhe ai e shpetoi.

Për ta kuptuar se kush ndiqeni minuten e 19.20 te emisionit.

Shiko videon: