Web Analytics
BallinaUncategorizedFatmir Spahiu e gjenë “Niten” e “Kafenesë…” në Amerikë

Fatmir Spahiu e gjenë “Niten” e “Kafenesë…” në Amerikë

Që nga koha e studimeve, Fatmir Spahiu më nuk është ndalur asnjëherë së qeni aktiv në botën e artit.

Spahiu, e ka zhvilluar karrieren e tij në teatër, film dhe televizion, ku ka qenë pjesë e disa serialeve dhe emisioneve të ndryshme.

Fama e madhe i erdhi nga komedia, e posaqërisht nga seriali “Kafeneja Jonë”, ku edhe bëri shumë shokë e shoqe.

Njëra nga koleget dhe miket e mira nga seriali, është edhe Leonora Mehmetaj, e cila tek “Kafeneja…” luante rolin e “Nites”.

Leonora po jeton në Neë York dhe Fatmir Spahiu gjatë vizites në SHBA, e ka takuar edhe miken e kolegen e tij, për të cilen duket se ka pasur mall, shkruan “Kosovarja”.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit