Web Analytics
BallinaSHOWBIZFejesa me Mimozen ja dha të 'mbrapshten' Seldit!, ja çka ndodhi me...

Fejesa me Mimozen ja dha të ‘mbrapshten’ Seldit!, ja çka ndodhi me të!

Fillimisht u njohëm me të në Big Brother, ndonse më pas debutoi në muzikë.

Shpeshherë ai ishte në qendër të vëmendjes edhe për romancat e tij.

Ndonse prej disa kohësh Seldi është shpallur i humbur.

Pra i tërhequr nga jeta rozë.

Burime pr Prive kanë zbuluar se Seldi prej kohësh jeton në Londër, dhe ka vendosur të jetë i tërhequr nga jeta publike.

E pra, mesa duket ka vendosur të bëjë jetën e qetë larg të gjithëve!

Kujtojme se Seldi vite me pare ishte i fejuar me kengetaren Mimoza Shkodra, fejses kjo e cila nuk zgjati shume.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit