Web Analytics

Fejohet astrologia dhe ish banorja e BBVA, Meri Shehu?

Mbrëmjen e djeshme, emisioni “Top Arena”, ka nisur me të qeshura në studio. Madje në një moment u aludua se Meri Shehu do të fejohet.

Gjithçka nisi kur Edi Manushi, i cili i komentoi veshjen duke i thënë “Meri të shoh me shumë dekolte sonte”, dhe ish-banorja e “Big Brother VIP3” i kthehet:

“Po tani do bëja edhe unë një gol”, duke marrë shkas nga goli që Turqia bëri në ato momente ndaj Çekisë.

Meri: “E filloi me gol Kosta”.

Manushi: “Meri të shoh me shumë dekolte sonte”.

Meri: “Po tani do bëja edhe unë një gol”.

Kosta: “Më duket si ditë fejese sot”.

Meri: “Po ku i dihet, nata para është”.

Manushi: “Një gjë është e sigurt, e ke një pretendent në panel. Është shumë serioz, ka vetëm një defekt, nuk ka flokë”.

Meri: “Është qeros. Po me qerosët gjithmonë, s’ka”.

Manushi: “Ledion Lako”.

Lako: “Qenka top martesa këtu”.

Nga rubrika