Web Analytics
BallinaSHOWBIZFejohet vajza e vogël e Shkurte Fejzës, pamje nga ceremonia

Fejohet vajza e vogël e Shkurte Fejzës, pamje nga ceremonia

Vajza e vogël e këngëtares, Shkurte Fejza, Agnesa Behluli, është nje personazh tashme i njohur per publikun, ajo vjen nga nje familje e njohur dhe e njejta percillet e shpesh behet pjese e lajmeve roze.

Diten e sotme ajo eshte fejuar. Agnesa i dha fund beqarisë me partnerin e saj, Laurat Shatri.

Në këtë ditë të veçantë shihet të ketë kënduar edhe vetë Shkurta, e cila dukej e lumtur për të bijën.

Gjithçka dukej për mrekulli dhe një vend përrallor, teksa çifti po shkëlqenin duke bërë lidhjen e tyre edhe më zyrtare. /Kosovarja/

Shiko videot:

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit