Fejsë apo dasmë? Einxhel dhe Dagz zyrtarizojnë lidhjen

Einxhel dhe Dagz janë një ndër çiftet e preferuar të publikut dhe jo vetëm.

Por duket se ndonse të gjithë po flisnin se u ndanë, ata kanë marrë një hap të rëndësishëm.

Pak më parë Einxhel ka publikuar një unazë ku përbri shkruan: “në çdo rrahje zemre” por a është kjo një dhuratë nga Dagz?

Tani më nuk dimë ç’të presim, ndonse mirë do bënit ti fusnit një dasmë, të gëzonim e ne bashkë me ju!/Kryefjala/