Web Analytics
BallinaUncategorizedFëmijë më të guximshëm vështirë që keni parë

Fëmijë më të guximshëm vështirë që keni parë

Në një video që po qarkullon në Facebook, shihet një fëmijë që nuk u frikësohet atyre që nga kamerat e mbikëqyrjes duken të jenë qenë.

Përderisa dy fëmijët tjerë që po e shoqëronin kthehen prapa dhe ia mbathin duke ikur, ai qëndron stoik dhe i patrembur.

Për më shumë, ndiqeni videon:

Rrjetet Sociale

630,821FansaPëlqeje
28,187NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit