Femrat e ëndërrojnë të kenë stilin e Monika Lubonjës

Monika Lubonja është një zonjë e vërtetë, si nga stili i të veshurit ashtu edhe nga sjelljet dhe mënyra se si zgjedh fjalët për tu shprehur, këtë e ka dëshmuar sa ishte në “Big Brother Vip”.

Me daljen nga aty fitoi zemrat e shumë njerëzve duke përfshirë edhe gra në numër të madh, të cilat i duan karakteristikat e saj.

Ajo ka një stil mjaftë unikë, ku ngjanë si një zonjë e rëndë, e bukur dhe shumë klasë, kombinime përfikte, poza tërheqese që jo gjithkush mund t’i bëjë sado që përpiqet.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram ka shpërndarë nj video teksa shihet me dy veshje të ndryshme në të cilat dukej yll, grimin e kishte paksa të rënduar, por që e kompletonte veshjen e saj./kosovarja