Web Analytics
BallinaUncategorized“Fenomeni i Tik Tok-ut” lidhje familjare me reperin kosovar, ja çfarë janë...

“Fenomeni i Tik Tok-ut” lidhje familjare me reperin kosovar, ja çfarë janë mes vete Esati dhe Don Xhoni

“TikTok”, është njëri ndër rrjetet sociale që ka nxjerrur shumë emra të panjohur duke iu dhuruar atyre famë, e së fundi viralë në “TikTok” është bërë Esati ai përmes “live” që zhvillonte në këtë rrjet social, ai mori vëmendje të madhe duke u kthyer në personazhin më të përfolur.

“Mos u merakos, ka jeni ma vonë”, janë fjalët që tashmë të gjithë i përmendin përmes Esatit.

Së fundi ai ka bërë një intervistë në “Klan Macedonia”, ku ka rrëfyer se si është të jesh fenomen i “TikTok-ut” ndër të tjera ai ka zbuluar se ka lidhje familjare me njërin nga reperët e suksesshëm kosovar.

E reperi të cilin ai e ka zbuluar se janë nipash, është Don Xhoni, ai gjithashtu ka treguar se tashmë është takuar me reperin nga Drenica./Lajmi/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit