Web Analytics

“Fenomeni i Tik Tok-ut” lidhje familjare me reperin kosovar, ja çfarë janë mes vete Esati dhe Don Xhoni

Botuar nga: InfoKosova

“TikTok”, është njëri ndër rrjetet sociale që ka nxjerrur shumë emra të panjohur duke iu dhuruar atyre famë, e së fundi viralë në “TikTok” është bërë Esati ai përmes “live” që zhvillonte në këtë rrjet social, ai mori vëmendje të madhe duke u kthyer në personazhin më të përfolur.

“Mos u merakos, ka jeni ma vonë”, janë fjalët që tashmë të gjithë i përmendin përmes Esatit.

Së fundi ai ka bërë një intervistë në “Klan Macedonia”, ku ka rrëfyer se si është të jesh fenomen i “TikTok-ut” ndër të tjera ai ka zbuluar se ka lidhje familjare me njërin nga reperët e suksesshëm kosovar.

E reperi të cilin ai e ka zbuluar se janë nipash, është Don Xhoni, ai gjithashtu ka treguar se tashmë është takuar me reperin nga Drenica.

Shiko videon:

Të FUNDIT