Web Analytics
BallinaSHOWBIZFero bëhet me shtëpi të re, tregon edhe gjënë e vetme që...

Fero bëhet me shtëpi të re, tregon edhe gjënë e vetme që i mungon

Reperi Fero po e shijon çdo arritje të tij në botën e muzikës.

Ai nihet si nje nder reperet qe ka depertuar me se shpejti ne tregun muzikor.

Nga suksesi i tij, artisti tani e gëzon një jetë mjaftë luksoze.

Ai u bë pronar i gjërave super luksoze, duke nisur nga shtëpitë, rrobat dhe makina nga marka më të shtrenjta.

Së fundmi përmes InstaStory ai ka ndarë me ndjekësit një video derisa tregonte shtëpinë e re.

Ndërsa, derisa po largohej nga shtëpia ai ka shkruar se vetëm edhe një aeroplanë po i mungon.

Ndryshe reperi është i martuar me modelën Arbenita Ismajli.

Dyshja kanë bashkë një vajzë të quajtur Nina.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit