Fero mashkull me fat, kaq seksi duket gruaja e tij

Fero e Arbenita janë dyshja më e komentuar në mediat rozë.

Pas shumë ndarjeve e ribashkimeve, duket se tani janë më ‘serioz’, duke u shfaqur mjaftë të dashuruar.

Lidhjen e tyre e forcoi më shumë ardhja në jetë e vajzës, Ninës, shkruan Indeksonline.

Pas lindjes së vajzës, Arbenita është përfeksionuar aq shumë, duke mos ia lenë shenjë shtatzënia.

Minuta më parë ndau dy poza mjaftë seksi duke vënë në pah linjat trupore.

Një femër kaq e bukur dhe mjaftë seksi bën që Fero të ndihet me fat kë e ka në krahë./Indeksonline/