Fero publikon momente të veçanta me vajzën e tij

Dje Arbenita Ismajli kishte mbledhur familjar e miq për të festuar ditëlindjen e saj.

Padyshim që i pranishëm ishte edhe bashkëshorti i saj, reperi i njohur Fero.

Ky i fundit ka ndarë një story shumë të lezetshmë në llogarinë e tij në Instagram.

Ai shihet brenda festës bashkë me vajzën e tij Ninën dhe duken kaq bukur babë e bij!./InfoKosova/