Fero thotë se është bërë milioner!

Reperi shqiptar Fero së fundi ishte ftuar në emisionin Prive, ku tregoi detaje nga jeta e tij.

Ai tha se është “baba për ikona” dhe se tani është bërë edhe milioner.

Fero madje tha se nuk është refuzuar nga askush për duet, por ai ka refuzuar shumë.

Reperi gjithashtu tregoi se ka shumë SexTape me të dashurën e tij Arbenitën.