Web Analytics
BallinaUncategorizedFero zbulon bashkëpunimin me këtë emër të njohur të estradës

Fero zbulon bashkëpunimin me këtë emër të njohur të estradës

Fero dhe Stresi po vijnë me bashkëpunim.

Reperi Fero së fundmi u është përgjigjur pyetjeve që ndjekësit i kanë dërguar në Instagram.

Dikush prej tyre e ka pyetur nëse do të vijë ndonjëherë një bashkëpunim mes tij dhe Stresit, kështu që Fero edhe e zbuloi se dyshja shumë shpejtë do të vijnë me një këngë së bashku.

“Po e kemi bashkëpunimin me Stresin, do të vijë shumë shpejtë”, ka shkruar Fero.

Më pas nuk ka munguar as reagimi i Arkimed Lushajt i cili e ka konfirmuar bashkëpunimin po ashtu.

Rrjetet Sociale

630,220FansaPëlqeje
28,214NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit