Festa çmend fansat me pozë nga mbrapa duke reklamuar të pasmet gjigante

Bukuroshja Festa Qoqaj ka mahnitur rrjetin me një fotografi.

Ajo ka pozuar nga mbrapa duke reklamuar të pasmet gjigante, shkruan InfoKosova.

Përmes kësaj fotografi Festa ngitit temperatura.

E veshur me një palë xhinse dhe një bluz te shkurte, Festa po dukej për mrekulli./InfoKosova/