Web Analytics
BallinaSHOWBIZFesta e 28 nëntorit, Learta kujdeset qe t’i vesh me rroba kombëtare...

Festa e 28 nëntorit, Learta kujdeset qe t’i vesh me rroba kombëtare Matinin dhe Matinën

Është ndër personazhet më të përfolura në mediat e show bizit, bëhet fjalë për Learta Jakupin, rejën e këngëtares Shyhrete Behluli.

Ajo pasi u martua me djalin e Shyhretes, ka marrë vëmendjen me postimet e saj në rrjetet sociale.

Krahas punës në biznesin e saj, Learta tregohet shumë e kujdesshme edhe ndaj fëmijëve të saj, Matinit dhe Matnës.

Përgatitjet për festën e 28 nëntorit kanë filluar dhe Learta është kujdesur që t’i vesh me rroba kombëtare fëmijët e saj.

Kaq bukur po duken Matini e Matina në veshje tradicionale kombëtare. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit