Web Analytics
BallinaSHOWBIZFesta e 8 marsit, Rita i paska ‘çmendur’ të pranishmit me këtë...

Festa e 8 marsit, Rita i paska ‘çmendur’ të pranishmit me këtë pamje!

Rita Haziri, është një këngëtare e re në treg. Ani pse ka pak kohë që ka hyrë në industrinë e muzikës, ajo ka arritur që shumë shpejtë ta bëjë për vete një numër të madh adhuruesish.

E veçanta e saj është se ajo në këtë rrugë ka hyrë së bashku me të fejuarin, Fidan Gashi. Dyshja kanë sjellë duetet e këngë të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme.

E për festën e 8 Marsit, Rita i paska ‘çmendur’ të pranishmit. E grimosur me shumw shije dhe me flokw tw rregulluara me stil, Rita paska shkëlqyer pwr festwn e gruas. /ORAinfo/

“Mos luaj me zjarr”, eshte njeri  nder hitet e kenduar nga Rita dhe Fidani, kenge e cila u mireprit mjafte mire nga publiku qe kur u publikua ne formatin Youtube. Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit