Festa e ka nxehtë, shfaqet pa të brendshme

Festa Qoqaj vazhdon që të tregojë asetet e saj në rrjetet sociale

Ylli i televizioneve kosovare ka treguar edhe sonte asetet e saj superseksi.

Kështu ajo është shfaqur në një palë veshje serioze sonte në Instagram.

Derisa pantallonat dhe xhaketa ngjyrë rozë asaj i rrinë bukur, moderatorja dhe influencierja e rrjeteve sociale nuk ka të vëna jelek duke treguar kështu gjoksin e saj.

Festa është moderatore e emisionit Express Rozë që transmetohet çdo të premte në T7./Express/