Festa Qoqaj bën ndryshim në pamje, duket kaq bukur

Festa Qoqaj publikoi një video në Insta Story.

Blogerja e njohur ka bërë një ndryshim në pamje.

Ajo ka zgjatur flokët dhe ka bërë ngjyrë hiri.

Duket me të vërtetë bukur apo jo?/InfoKosova/

Shiko videon: