Web Analytics
BallinaSHOWBIZFesta Qoqaj ia bënë zoom gjoksit bombastik

Festa Qoqaj ia bënë zoom gjoksit bombastik

E kur jemi te Festa pak ma kadale…

Bukuroshja seksi gjithmonë mundohet të na befasoj me fotografi mjaftë të nxehta, shkruan InfoKosova.

Ajo përveq trupit te saj te cilin e reklamon si gjithmonë, është gjoksi dhe të pasmet e saj të cilat i vendos në planë të parë.

Me anë të një fotografie Festa këte herë e kishte reklamuar vetëm gjoksin./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit