Web Analytics

Festa Qoqaj nuk i lë aspak vend imagjinatës, pozon e zhveshur në pishinë në pikë të dimrit

Botuar nga: InfoKosova

Festa Qoqaj është një personazh shumë i njohur për njerëzit që kalojnë kohë në rrjetet sociale.

Ajo është një ndër influenceret më të njohura në vend, e cila e ka provuar veten edhe në gazetari, ku nuk qëndroi gjatë.

Festa vazhdimisht merr vëmendjen me veshjet dhe pozat që ajo bën.

Në fotografinë e fundit është shfaqur në pishinë dhe po duket më atraktive se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Shiko fotot:

Të FUNDIT