Festa Qoqaj kësaj radhe vjen tepër “HOT” me anë të një videoje, shkruan “InfoKosova”.

E bukur dhe me një stil e pamje të veçantë është shfaqur çdoherë.

Por, sonte Festa ua “heq” trurin sapo ta shihni.

Ajo ishte veshur bukur dhe kishte dal rrugëve të Tiranës, ku dhe kishte realizuar këtë video që do e shihni tani e që aty Festa kishte ngacmuar keq imagjinatën mashkullore duke reklamuar të pasmet e saj të stërmëdha./InfoKosova/

Shiko Videon: