Web Analytics
BallinaUncategorizedFestë në familjen e Albulena Haxhiut

Festë në familjen e Albulena Haxhiut

Në shtëpinë e ministres së Drejtësisë, Albulena Haxhiut ka festë.

Djali i ministres, Mali feston ditëlindjen e 8-të.

Sigurisht edhe urimet për djalin e ministrës nuk kanë munguar nga miqtë e saj.

”Mali 8 vjeç”, ka shkruar Haxhiu në ”Instagram”.

Ndryshe, Albulena Haxhiu është e martuar me Alban Krasniqin dhe së bashku kanë dy djemë dhe një vajzë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit