Web Analytics
BallinaSHOWBIZFestë në familjen e këngëtarit Sinan Hoxha

Festë në familjen e këngëtarit Sinan Hoxha

Për familjen e Sinan Hoxhës dhe Andrra Destanit sot është një ditë speciale.

Kjo pasi që djali i tyre i madh feston ditëlindjen.

Ndërsa, urimi i parë për Ansin erdhi pikërisht nga nëna, Andrra Destani.

Cifti ka edhe një djal tjetër./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit