Web Analytics
BallinaSHOWBIZFestë në familjen e Korab Shaqirit

Festë në familjen e Korab Shaqirit

Ai është ndër kantautorët më të njohur në të gjitha trojet shqiptare, bëhet fjalë për Korab Shaqirin  e sot, ka festë në familjen e këngëtarit.

Kjo pasi gjysma e tij me e mire, bashkëshortja e këngëtarit feston sot ditëlindjen.

Më këtë rast nuk mungoi urimi i ëmbël i Korabit.

Ai në një postim në “Instagram”, zgjodhi fjalët e ëmbla për bashkëshorten.

“Urime ditëlindjen e bukura ime, edhe 100 të lumtura bashkë me ne të tre, Arbi, Altleu dhe unë”, shkroi ai. /Lajmi

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit