Festë në familjen e Learta Jakupit

Learta Jakupi është reja e këngëtares kosovare Shyhrete Behlulit.

Ajo është martuar që 4 vite me djalin e madh të saj, Kushtrimin.

Learta dhe Kushtrimi tanimë janë në pritje për tu bërë prindër për herë të dytë.

Ata ka kohë që kanë shkuar në Zvicër ku edhe festat e fundvitit i pritën me familjen e Leartës.

E sot pikërisht babai i saj, feston ditëlindjen ku nuk mungoi urimi i Leartës.

Gëzuar ditëlindjen Babi! Jam me fat që të kam në jetë! Të Dua❤” ka shkruar vajza e tij e hastretit./Kosovarja/