Web Analytics
BallinaSHOWBIZFestë në familjen e Leonora Jakupit

Festë në familjen e Leonora Jakupit

Ajo është shumë e dashur për audiencën.

Bëhet fjalë për këngëtarën Leonora Jakupi.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, Leonora kohën e fundit është shumë aktive në rrjetin social, duke zbuluar pak nga jeta e saj private.

Sot, në familjen e artistes shqiptare, Leonora Jakupi ka festë.

Mbesa e këngëtares feston ditëlindjen e 14-të.

Këtë e ka bërë të ditur Leonora me anë të një postimi në “Instagram”.

“Sot 14 vite erdhe në këtë botë e na i mbushe zemrat plotë! Urime shpirti im, të don tezja shumë”, shkroi Leonora sipër fotove. /Lajmi

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit