Web Analytics
BallinaSHOWBIZFestë në shtëpinë e Avdullah Hotit, gjysma e tij festoi ditëlindjen

Festë në shtëpinë e Avdullah Hotit, gjysma e tij festoi ditëlindjen

Gruaja e ish-kryeministrit Avdullah Hoti, Servetja, festoi mbreme ditëlindjen.

Në këtë ditë të shënuar për familjen Hoti, nuk ka munguar as një urim i ndjerë nga ish-kryeministri.

“Në “Taverna greke” në Prishtinë, me muzikë të vjetër gjakovare, në ditëlindjen e Servetes.

Një çerek shekulli në ditëlindje së bashku” ka shkruar Hoti në urimin e tij.

Ai ka ndarë një portret familjar nga ky ambient.

Ne foto shihen të lumtur vet Hoti, bashkëshortja dhe biri i tij.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit