Web Analytics

Feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi sot Loredana

Botuar nga: InfoKosova

Loredana është një nga këngëtaret më të përfolura në vendin tonë.

Përpos profesionit më shumë edhe për jeten private të saj.

Ajo ishte në lidhje me reperin Mozik me të cilin ka një vajzë, Hanën, ndërsa i kanë dhënë fund lidhjes para disa viteve.

Tani Loredana është në lidhje dashurie me futbollistin e njohur Karim Aydiemi.

Loredana ka festuar sot ditëlindjen e 28 ku sigurisht nuk ka munguar as urimi i të dashurit poashtu edhe nga miqte, familja dhe fansat e saj te shumte.

 

RRJETET SOCIALE

630,632FansaPëlqeje
27,998NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x