Web Analytics

Feston ditëlindjen në një ditë me të birin, ja sa vjeç mbushen Çiljeta Xhilaga dhe Fernando

Botuar nga: InfoKosova

Çiljeta Xhilaga, një nga këngëtaret të njohura dhe më të dashura në Shqipëri festoi dje ditëlindjen.

Por në këtë ditë ajo ka dy arsye për të festuar pasi edhe djali i saj, Fernando ka lindur në të njëjtën datë.

Çiljeta feston ditëlindjen e 39, ndërsa djali i saj mbush 11 vjeç.

“Gëzuar ditëlindjen për në. Shpirtra binjak”, shkruan Çiljeta krah një video ku ka shkëputur momente speciale me djalin e saj.

Kujtojmë se pak ditë më parë, Çiljeta bëri të ditur se është diplomuar në Kriminologji dhe ka nisur të ushtrojë këtë profesion./Kosovarja/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT