Feston ditëlindjen, nuk do besoni sa vjet mbush Sara Hoxha

Sara Hoxha feston sot ditëlindjen.

Blogerja e njohur dhe e dashura e këngëtarit Ledri Vula mbush 30 vjet.

E për këtë diltindje ajo festoi një festë private ku morën pjesë njerëz të afërt e miq të saj.

Ledri solli një foto të ëmbël nfa festa bashkë me Sarën dhe Poem./InfoKosova/