Web Analytics
BallinaSHOWBIZFidani festoi ditëlindjen, Rita e uron me fjalët me të ëmbla

Fidani festoi ditëlindjen, Rita e uron me fjalët me të ëmbla

Rita dhe Fidani janë ndër çiftet me të ëmbla të show bizit shqiptar.

Në mesin e urimeve të shumta këngëtari urimin e ëmbël e mori nga e fejuara e tij, Rita.

Me anë të një postimi në Instagram Rita i bëri një urim special.

“Urime ditëlindja dashuria ime. Të dua”, shkroi ajo krahas videos ku shfaqet në krahët e Fidanit.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit