Fifi bën gjestin e veçantë për Adisin “live” në koncert 

Filloreta Raçi ose e njohur si Fifi dhe Adis Patushi prej kohësh tashmë po jetojnë romancën e tyre në sytë e publikut.

Që në fillim të lidhjes çifti nuk është kujdesur t’i fshihet syve kureshtarë, duke shfaqur haptazi dashurinë e tyre, mbrëmjen e djeshme, këngëtarja ka performuar në një nga klubet e Tiranës, ku sigurisht është shoqëruar nga partneri.

Në një moment gjatë performancës së saj, Fifi është kthyer nga Adisi i cili ndodhej pas shpinës së këngëtares.

Në videon e siguruar, shifet Fifi që i puth dorën të dashurit të saj, pas këtij gjesti, të pranishmit e kanë brohuritur këngëtaren./panorama