Web Analytics

Fifi e lë djalin në shtëpi me Adisin, shfaqet në këtë gjende rrugëve të Tiranës

Botuar nga: InfoKosova

Këngtarja e njohur Filloreta Raçi- Fifi u bë nënë për herë të parë në muajin prill.

Ajo vendosi që djalin ta sjell në jetë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, aty ku qëndroi javët e para të lindjes së djalit.

Fifi dhe partneri i saj Adis Patushi u bënë prindër të një djali – Theo Mal Patushi.

Mirëpo, Fifi tashmë është rikthyer në Tiranë dhe këtë e zbuloi përmes disa fotografive të publikuara në rrjetet sociale.

E pas kthimit në Shqipëri, Fifi ka nisur të rikthehet nëpër koncerte. Ndërsa tani ajo është duke reailzuar klipin e aradhes.

E veshur me shumë stil, Fifi po shkëlqen në këtë pamje.

E në xhirime duket se Fifi është vetëm, ndërsa Adisi po kujdeset në shtëpi për djalin e tyre të vogël. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT